Bonus program pro držitele permanentek, klubovek a VIP karet startuje právě dnes!

Date of publication Author Martin Kadlec

Máme dobrou zprávu pro všechny držitele dlouhodobých karet Bílých Tygrů Liberec. Dnes, tedy pondělí 1. září 2014 startuje novinkový Bonus Program, jehož výhody Vám zajišťuje zadní strana vaší permanentní či klubové vstupenky, či VIP a rezervační karty.

S Bonus Kartou získáváte přímé výhody a slevy ve výši až 50 %. Slevy budete moci uplatnit jak v areálu Sport Parku Liberec, tak v dalších sportovních, kulturních, relaxačních a turisticky atraktivních místech v Liberci a jeho okolí. Některé výhody budou jednorázové, jiné budou v platnosti během celé hokejové sezóny.

Pravidelně Vás budeme informovat o nových výhodách a jednorázových akcích na klubovém webu, a také na facebooku Bílých Tygrů a Tipsport areny. Aktuální seznam slev a výhod naleznete zde:

bonus

Těšit se samozřejmě můžete i na výhody spojené přímo s Bílými Tygry a hokejovými zápasy.

• 26 vstupů na domácí zápasy základní části Tipsport extraligy ledního hokeje
  • vstup zdarma na hokejová utkání základní skupiny Ligy Mistrů
  • bonus na každém utkání (zveřejněn na webu Bílých Tygrů před vybraným utkáním)
  • dárek v podobě trička k vyzvednutí ve fanshopu Bílých Tygrů na základě předložení permanentky do 31. 12. 2014