Bílí Tygři změří v předkole síly se Spartou, předprodej vstupenek odstartoval v neděli večer!

Date of publication Author Redakce

Liberec - To bylo drama! Až prodloužení zápasu s Vítkovicemi určilo, že Bílé Tygry čeká předkolo play-off. V něm se poprvé představí už v úterý a ve středu na ledě Home Credit Areny proti Spartě!

Bílí Tygři dlouho bojovali o přímý postup do čtvrtfinále, který jim unikl pouze o chloupek. V tabulce obsadili sedmé místo, o čemž rozhodla horší vzájemná bilance s Pardubicemi. To znamená, že už v úterý vstoupí naši hráči do série předkola play-off. Jejich soupeřem bude pražská Sparta.

Ta do posledních kol bojovala o místenku v předkole a rozhodla o ní až v pátečním 51. kole, když si poradila s Mladou Boleslaví. V duelech Tygrů se Spartou zatím letos vždy platila výhoda domácího prostředí, hosté ani jednou nezvítězili. Právě výhodu domácího prostředí nyní budou svěřenci trenéra Pešána chtít využít v předkole.

Série nejprve odstartuje úterním a středečním soubojem na ledě Home Credit Areny, v pátek se série přesune do Prahy. Pokud nebude po třech duelech série rozhodnuta, bude se pokračovat v sobotu v O2 aréně a případně v pondělí v Home Credit Areně. Časy utkání budou upřesněny podle rozdělení televizních duelů, předpokládané termíny naleznete níže.

Plán utkání předkola

Úterý 6. března: Bílí Tygři Liberec - HC Sparta Praha 18:00
Středa 7. března: Bílí Tygři Liberec - HC Sparta Praha 18:20
Pátek 9. března: HC Sparta Praha - Bílí Tygři Liberec 18:30

Případný 4. a 5. duel:

Sobota 10. března: HC Sparta Praha - Bílí Tygři Liberec 16:00
Pondělí 12. března: Bílí Tygři Liberec - HC Sparta Praha 17:20

Pro předkolo play-off zůstávají v platnosti permanentní vstupenky, VIP karty a klubové karty, jejich majitelé tak mají vstup na předkolo zdarma. Jednorázové vstupenky jdou do prodeje za stejnou cenu, jako vstupenky na základní část.

Předprodej vstupenek startuje už v neděli od 21 hodin online v síti Ticketpro. V pondělí v 7 hodin pak odstartuje také prodej na Rotundě Home Credit Areny. Otevírací doba bude pro předkolo play-off v pondělí a v úterý pozměněna, aby došlo k uspokojení všech fanoušků.

Plán předprodeje vstupenek pro předkolo play-off

Neděle 4. března od 21h online v síti Ticketpro
Pondělí 5. března 7-18h (bez polední pauzy)
Úterý 6. března 7-18h (bez polední pauzy)