Permanentní vstupenky s 50% slevou jsou platné od dnešního utkání se Spartou!

Date of publication Author Redakce

Už od středy 12. 11. jste mohli nakupovat permanentky na základní část hokejové extraligy o 50% levněji. Počínaje právě 21. listopadem, při utkání se Spartou, jsou levnější permanentky také platné. Neváhejte s nákupem! Pokud si koupíte permanentku s 50% slevou ještě dnes, získáte tím navíc bonus tří zápasů zdarma (se Spartou, Litvínovem a Mladou Boleslaví).

O polovinu levněji nabízíme i permanentky do luxusního Česká Spořitelna klubu, které, na rozdíl od klasických permanentních vstupenek, zůstávají v platnosti i na případné play-off.

Akce

V prodeji jsou permanentky za poloviční cenu do první, druhé nebo třetí kategorie a změna se týká i sektoru Fanklubu. Ke každé zakoupené permanentce fanoušek navíc získá také výhodu levnějšího nákupu piva či nealko nápoje a hlavně služby nové Bonus karty. Další přidanou hodnotou je předkupní právo na stejné sedadlo v případě účasti Bílých Tygrů v play-off.

Tygří juniorka prošla fyzickými testy PČR