Fanoušci si konkrétně budou moci zakoupit vstupenky na vždy vypjatou bitvu s hradeckým Mountfieldem (pátek 8. 9. 18:00) a na zápas se Zlínem (úterý 12. 9. 18:00).

U jednorázového vstupného, stejně jako v uplynulých dvou sezónách, budou v platnosti takzvané „plovoucí ceny“. V praxi to znamená, že v předprodeji budou vstupenky k dostání za výhodnější cenu. Ceny vstupenek v předprodeji se pohybují od 150 Kč (na stání do Fanklubu) do 250 Kč (v I. kategorii).

Děti opět jen za 1 Kč!

I v nadcházejícím extraligovém ročníku jsme připravili symbolické vstupné pro děti. Pro malé fanoušky do 140 cm výšky budou vstupenky jen za 1 kč a to do kategorií 2. a 3., rovněž do Česká spořitelna klubu a do 4 NP. Děti do 3 let věku mají vstup zdarma. Nárok na levnější vstupenky budou tradičně mít také senioři, studenti a držitelé karet ZTP a ZTP/P.

Stejně jako v předcházejících sezónách bude možný i nákup vstupenek on-line prostřednictvím našich webových stránek a portálu Ticketpro.

Ceník vstupenek