Bílí Tygři zahájí prodej vstupenek na Champions League a přípravné zápasy 27. července

Date of publication Author Martin Kadlec

Poslední červencové pondělí půjdou do prodeje vstupenky na domácí utkání Bílých Tygrů v Champions Leaugue a v přípravném období. Liberečtí hokejisté sehrají v základní části prestižní evropské klubové soutěže dva domácí duely a stejný počet střetnutí mají na programu i v rámci přípravy na extraligu.

První přípravné domácí utkání sehrají Bílí Tygři už 30. července, kdy v ostrém startu hostí tým KHL Metallurg Novokuzněck, který je v Liberci aktuálně na soustředění. V rámci Ligy Mistrů se svěřenci trenéra Pešána poprvé před domácím publikem představí 23. srpna a soupeřem Tygrů bude švédský vicemistr AIK Skelleftea. Všechna domácí utkání odehrají Bílí Tygři v Home Credit Areně.

Vstupenky
Vstupenky na domácí utkání Bílých Tygrů v Champions League i v přípravě budou v prodeji za stejnou cenu 100 Kč. Vstupenky bude možné zakoupit i online v síti TicketPro. Členové fanklubu, studenti, senioři a držitelé průkazu ZTP mohou zápasy navštívit s výraznou 50% slevou. Pro děti do 140 cm bude v prodeji vstupné za symbolickou 1 Kč a držitelé permanentek a klubových permanentek na sezónu 2015/2016 budou mít vstup na domácí přípravná utkání i duely Ligy Mistrů zcela zdarma.

Bílí Tygři v Champions Leaugue
Bílí Tygři byli nalosováni do 4. základní skupiny Ligy Mistrů a utkají se s atraktivními celky ze Švédska a Slovenska. 23. srpna vstoupí liberečtí do soutěže domácím střetnutím se semifinalistou uplynulého ročníku Chamions League AIK Skelleftea. Začátek utkání je naplánován na 16:15. Přesně o týden později, v neděli 30. srpna, se představí ve slovenské Nitře, která Bílým Tygrům „oplatí návštěvu“ ve čtvrtek 3. září. Utkání s třetím týmem loňského ročníku slovenské extraligy začíná v 16:00. Program základní skupiny zakončí svěřenci Filipa Pešána 5. září daleko na severu Švédska ve Skelleftee.

Přípravné zápasy
Vůbec první utkání nové sezóny odehrají Bílí Tygři ve čtvrtek 30. července od 17:00, kdy v Home Credit Areně hostí tým KHL Metallurg Novokuzněck. O týden později se Liberec představí na ledě Sparty. V úterý 11. srpna prověří Bílé Tygry na domácím ledě regionální extraligový rival BK Mladá Boleslav. Tento duel začíná opět v 17:00. Sérii přípravných zápasů tým zakončí na ledě Mladé Boleslavi ve čtvrtek 13. srpna.

Seznam utkání v základní skupině ligy Champions Leaugue naleznete ZDE!

Přehled přípravných duelů je k dispozici ZDE!

Tygří juniorka prošla fyzickými testy PČR