Bílí Tygři zahájili předprodej vstupenek na Champions League a přípravné zápasy

Date of publication Author Redakce

Od prvního dne měsíce srpna jsou v prodeji vstupenky na všechna domácí utkání Bílých Tygrů v Champions Leaugue a v přípravném období. Liberečtí hokejisté sehrají v evropské klubové soutěži celkem tři domácí zápasy a stejný počet střetnutí mají na programu i v rámci přípravy na extraligu.

První přípravné domácí utkání sehrají Bílí Tygři 7. srpna, kdy hostí hradecký Mountfield. V rámci Ligy Mistrů se poprvé před domácím publikem představí 21. srpna, soupeřem Tygrů bude finský celek Kärpät Oulu. Všechna domácí utkání se odehrají na ledové ploše v Tipsport areně.

Vstupenky
Vstupenky na domácí utkání Bílých Tygrů v Champions League jsou v prodeji za 200 Kč a na přípravná střetnutí pouze za 100 Kč. Vstupenky je možné zakoupit i online v síti TicketPro. Členové fanklubu, děti, studenti, senioři a držitelé průkazu ZTP mohou zápasy navštívit s výraznou 50% slevou. Držitelé permanentek a klubových permanentek na sezónu 2014/2015 mají vstup na domácí přípravná utkání i duely Ligy Mistrů zdarma.

Bílí Tygři v Champions Leaugue

Bílí Tygři byli nalosováni do základní skupiny A Ligy Mistrů a utkají se s atraktivními celky z dalších tří evropských zemí. 21. srpna vstoupí liberečtí do soutěže domácím střetnutím se silným finským celkem Kärpät Oulu, již dva dny poté se představí v německém Kolíně nad Rýnem a 4. září pak doma přivítají Košice. Se slovenským mistrem, ovšem na jeho ledě, se následně Bílí Tygři utkají 6. záři. Již v průběhu extraligového ročníku, ve středu 24. 9., do Liberce zavítá německý Kolín a program základní skupiny zakončí svěřenci Pavla Hynka 8. října za polárním kruhem v Oulu.

Přípravné zápasy
První duel v nové sezóně Tygři odehrají ve zbrusu nové areně v Třinci a to už 31. července, ovšem poprvé doma se představí až 7. srpna, kdy pod Ještěd zavítá Mounfield Hradec Králové. 11. srpna prověří připravenost týmu celek ruské VHL Ariada Volzhsk a poslední přátelský zápas je na programu 28. srpna a soupeřem Bílých Tygrů bude Slavia Praha.

Domácí zápasy Bílých Tygrů v Champions League

Kolo Datum Zápas