Pro velký zájem bude předprodej permentních vstupenek s 50% slevou zahájen už 9. listopadu!

Date of publication Author Martin Kadlec

Bílí Tygři se po první čtvrtině základní části aktuálního extraligového ročníku usadili na samém čele tabulky soutěže a dali tak jasný signál všem, kteří doposud váhali s koupí permanentní vstupenky. Klub nyní přichází s další lákavou nabídkou! Od pondělí 9. 11. půjdou do prodeje permanentky na základní část s výraznou 50% slevou!

Pokud si zlevněné permanentní vstupenky zakoupíte do 22. listopadu, kdy do Liberce přijedou Pardubice, získáte tím navíc bonus tří zápasů zdarma (s Pardubicemi, Zlínem a Karlovými Vary). O polovinu levnější budou i permanentky do luxusního Česká Spořitelna klubu, které, na rozdíl od klasických permanentních vstupenek, zůstávají v platnosti i na případné play-off.

Bílí Tygři nabízí permanentky za poloviční cenu do první, druhé nebo třetí kategorie a změna se týká i sektoru Fanklubu. O 50% méně budou stát i speciální a již zlevněné karty pro ženy, děti, studenty a seniory. Ke každé zakoupené permanentce navíc získáte také výhodu levnějšího nákupu piva či nealko nápoje a hlavně služby Bonus karty. Další přidanou hodnotou je předkupní právo na stejné sedadlo v případě účasti Bílých Tygrů v play-off.

Ceny permanentek od 9. 11. 2015:

Permanentky s 50% slevou budou v platnosti od 22. 11. 2015.

Více o programu BONUS KARTA!

Další informace o permanentních vstupenkách naleznete ZDE.

Tygří juniorka prošla fyzickými testy PČR