Aktuální zprávy

Aukce speciálních zlatých dresů je v plném proudu!

Liberec - Aukce speciálních zlatých dresů, v nichž Bílí Tygři sehráli poslední utkání mistrovského roku 2016, je v plném proudu! Chcete se stát majitelem jednoho ze speciální limitované edice trikotů? Neváhejte!

Právě zlatá sada dresů, v níž Bílí Tygři sehráli duel s Olomoucí, najde koncem ledna nové majitele. Vyvolávací cena každého dresu byla stanovena na 2 000, o všechny trikoty je však velký zájem. Nejméně se zatím přihazovalo na dresy Matouše Bělohorského a Jakuba Husy, jež aktuálně stojí 2 300 Kč.

Naopak sedmnáctka Lukáše Dernera prozatím táhne nejvíce. Její cena už překonal hranici šesti tisíc korun! Celková částka za všechny dresy v tuto chvíli již dávno přesahuje hranici sto tisíc. Jak vysoko se vyšplhá?

Zúčastnit aukce se může každý, kdo se zaregistruje na příslušném webu. Aukce některých dresů může skončit o pár minut později, než v oficiální konec v 16:00, protože po každém příhozu dne 31. 1. 2017 v čase 15:55 budou mít účastníci aukce pět minut na konkrétní příhoz zareagovat. Aukci naleznete na následujícím odkazu.

Aukce

Dresy hráčů jako Ján Lašák, Branko Radivojevič nebo Radim Šimek ve speciální zlatobílé kombinaci byly připraveny speciálně pro utkání s Olomoucí a jedná se tedy o vzácné sběratelské kousky.

Kromě nich navíc najdete v aukci i trikoty se jmenovkami hráčů, kteří tým dovedli k zisku titulu, nyní už ale mezi Bílými Tygry nepůsobí. Také oni si na závěr mistrovského roku zaslouží připomenutí. Připraveny jsou tedy i dresy Jana Výtiska, Michala Birnera či Martina Bakoše.

Jeden z nich může být i váš! Přejeme vám mnoho štěstí v aukci!

Související

Naši partneři

Generální partner
Generální partner