Druhý slovenský Tygr utkání v řadě. Proti Spartě jste nejlepším hráčem utkání vybrali Martina Bakoše

Date of publication Author Redakce

Liberec – Středeční večer nám nabídl skvělou podívanou, v níž Bílí Tygři i díky vynikajícímu výkonu Martina Bakoše otočili vývoj zápasu se Spartou a nakonec zvítězili v samostatných nájezdech. Právě Martin Bakoš byl také zvolen vaším Tygrem utkání.

Bakoš tentokrát opanoval anketu zcela jednoznačně, pouze osm hlasů mířilo k jiným hráčům. Je tak již druhým slovenským hráčem v řadě, který anketu ovládl. Jeho předchůdcem v zápase s Třincem byl totiž gólman Ján Lašák.

S velkým odstupem za Bakošem obsadil druhou příčku Petr Vampola, který se postaral o čtvrtý, tedy vyrovnávací gól. Mezi elitní trojici se dostal již podruhé, ani tentokrát to ale zatím na úplné vítězství nestačilo.

Třetím nejčastěji voleným hráčem se stal Branko Radivojevič, jenž asistoval u třetího gólu a utkání navíc rozhodl v nájezdové loterii.

A kdo na slovenskou dvojici naváže? Již v neděli budete mít po utkání s chomutovskými Piráty další možnost hlasovat. Zvítězí znovu jeden ze zmíněné dvojice, nebo se dočkáme třetího různého Tygra utkání? To záleží pouze na vás!

Radivojevič slaví s Bakošem

Tygří juniorka prošla fyzickými testy PČR