Podpořte Tygry také na druhém zápase CHL v Nitře!

Date of publication Author Redakce

Liberec - Nejbližší šanci odčinit porážku se švédskou Skellefteou budou mít Bílí Tygři už příští sobotu v Nitře. Přijeďte podpořit náš tým na Slovensko! Pro některé z vás máme vstupenky zdarma. Co je pro jejich zisk potřeba udělat?

Klub má na utkání v Nitře k dispozici 100 vstupenek, které zdarma rozdá fanouškům. Pokud o lístek máte zájem, stačí zaslat sms ve tvaru prijmeni_jmeno_pocet vstupenek (příklad: Jan Novák má zájem o dvě vstupenky, pošle tedy sms novak_jan_3) na telefonní číslo 776 144 469.

Vstupenky pak pro vás budou připraveny k vyzvednutí přímo na prodejním místě na stadionu v Nitře. Doprava ovšem není klubem nijak organizována.

Přijeďte naše hráče do Nitry podpořit a podívat se na další zajímavé utkání v rámci hokejové Ligy mistrů. Přivezme společně pod Ještěd tři body!

Informace o tomto slovenském celku naleznete v našem nedávném článku zde, kádr Nitry je pak blíže představen zde.

top CHL 2015

TOP 5 | BŘEZEN | Rychlík v laufu