Aktuální zprávy

Pořiďte si permanentku na splátky!

Generální partner libereckého hokeje, akciová společnost Homecredit, znovu přichází v souvislosti se zahájením prodeje permanentek znovu se svou nabídkou fanouškům Bílých Tygrů. Permanentky můžete opět koupit na Rotundě Home Credit Areny na splátky a rozložit si tak platbu za hokejovou sezónu 2016/2017 do více měsíců.

Homecredit fanouškům nabízí tyto produkty:

• A) DESET - fanoušek složí při nákupu 10% hodnoty permanentky, následně permanentku splácí 10 měsíců. Navýšení oproti klasické ceně permanentky je 10%.

• B) JEDENÁCT - fanoušek nemusí při koupi permanentky složit žádnou částku, permanentku následně splácí 11 měsíců. Navýšení oproti klasické ceně permanentky je 11%.

• Splátkový prodej poskytuje společnost Home Credit a.s. )

Pokud Vás jedna z těchto nabídek zaujala, platí pro ně tato pravidla. Pro realizaci je potřeba, aby fanoušek s sebou přinesl dva doklady totožnosti. Permanentky na splátky lze koupit do I., II., III. kategorie a ČS Klubu. Pokud si koupíte permanentku na splátky, stále ušetříte oproti variantě, při které byste si kupovali vstupenky na jednotlivá utkání (I. kategorie 3 zápasy, II. kategorie 2 zápasy, III. kategorie 4 zápasy, ČS Klub 1 zápas).

Bližší informace k permanentkám na splátky dostanete na telefonu 800 800 007 nebo e-mailu vstupenky@homecreditarena.cz.