Hokejisté Bílých Tygrů darovali krev

Liberečtí hokejisté se rozhodli podpořit dárcovství krve. Čtveřice Nedorost, Kašpařík, Klimenta a Fikrt doplněná o asistenta generálního manažera Filipa Pešána dnes navštívila transfuzní oddělení liberecké nemocnice, aby darovala tuto „životadárnou“ tekutinu.

22.5.2009 | Jan Rachota - tiskový mluvčí

Po nezbytné úvodní proceduře v podobě kontrolních krevních testů a vstupní prohlídce byla k samotnému odběru lékaři uschopněna trojice Fikrt, Kašpařík a Klimenta. Zklamaná dvojice Nedorost – Pešán však slíbila personálu transfuzního oddělení účast na některém z dalších odběrů.

Hokejisté Bílých Tygrů věří, že jejich iniciativa inspiruje členy fanklubu, ale i další fanoušky libereckého hokeje. Případným zájemcům brankář Fikrt vzkazuje: „Nemějte obavy, nic to není. Odběr trval necelých deset minut. Půjdu určitě zase.“

Fotoreportáž naleznete ve FOTOGALERII.

Bližší informace k dárcovství zde.

Fanshop Pojď na hokej

Panorama .::. Bílí Tygři Liberec