Odstartoval prodej permanentek za poloviční ceny!

Date of publication Author Dominik Jakubec

Liberec - Po dvou úspěšných sezónách byl i před letošním extraligovým ročníkem vysoký zájem o permanentní vstupenky, nicméně několik stovek míst na své „stálé majitele“ i nadále čeká. V pondělí 6.11. proto znovu jdou do prodeje permanentky na základní část hokejové extraligy až s 50% slevou!

Pokud si zlevněné permanentní vstupenky zájemci zakoupí do 1. prosince, kdy Bílí Tygři hostí hradecký Mountfield, získají tím navíc bonus tří zápasů zdarma. Se slevou budou v prodeji i zbývající permanentky do luxusního Česká Spořitelna klubu, které, na rozdíl od klasických permanentních vstupenek, zůstávají v platnosti i na případné play-off.

Bílí Tygři nabízí permanentky za poloviční cenu do první, druhé nebo třetí kategorie a změna se týká i sektoru Fanklubu. O 50% méně budou stát i speciální a již zlevněné karty pro ženy, děti, studenty a seniory. Ke každé zakoupené permanentce fanoušek navíc získá také výhody programu Bonus karta a další přidanou hodnotou je předkupní právo na stejné sedadlo v případě účasti Bílých Tygrů v play-off.

Permanentky se slevou až 50 % budou v platnosti od utkání s Mountfieldem HK, které se odehraje 1. prosince.

Ceny permanentek od 6. listopadu

Tabulka permice