Växjö Lakers

Vida Arena a oddaní fanoušci. To jsou hlavní chlouby, které představuje švédský vítěz základní části, na nějž Bílí Tygři narazí hned v prvním utkání. Oranžová armáda podpoří svůj tým za jakýchkoliv okolností a rozhodně vytvoří svým hráčům i v Lize mistrů bouřlivou atmosféru, která je požene za vítězstvím.

Cardiff Devils

Krásné město, významný sportovní odkaz. Nejen takové je hlavní město Walesu. Cardiff je však také domovem rudých ďáblů - Cardiff Devils. Tento hokejový klub se do Champions Hockey League kvalifikoval vítězstvím v základní části britské Elite Ice Hockey League. Tým složený převážně z Kanaďanů se těší, až si odbude premiéru mezi evropskou elitou.

HC Davos

Tvrdí, rychlí a bez slitování. Takoví jsou dle svých slov hráči Davosu. Město ležící uprostřed přírody se může pyšnit historicky nejúspěšnějším hokejovým klubem v celém Švýcarsku a výčet jeho úspěchů vydá na pořádně dlouhý seznam. Chlubit se může ovšem také bouřlivou atmosférou a skvělými fanoušky. Podaří se jim dovést svůj tým do vyřazovacích bojů?