Liberecká osmá třída mistrem České republiky!

Date of publication Author Kryštof Rossmann

Přerov - Osmá třída vybojovala na finálovém turnaji v Přerově fantastickou první příčku. Porazila všechny své čtyři protivníky a zajistila si titul mistra České republiky ještě před závěrečným utkáním s Litvínovem. Gratulujeme!

Osmáci vstupovali do turnaje střetnutím se Strakonicemi. Duel to byl pro Severočechy náročný, avšak po bitvě nakonec Tygři dokázali ukořistit těsnou výhru 3:2. Následně rozstříleli Vítkovice poměrem 6:0. Poté si poradili s favoritem z Brna a v sobotním odpoledni si definitivně zajistili zisk zlatých medailí vysokou výhrou nad domácím Přerovem.

Všechny zápasy jsme detailně sledovali na mládežnickém webu:
HC Strakonice - Bílí Tygři Liberec 2:3
HC Vítkovice Steel - Bílí Tygři Liberec - 0:6
Bílí Tygři Liberec - HC Kometa Brno 4:3
HC Minor Přerov - Bílí Tygři Liberec 0:7

Jiří Bermann (trenér osmé třídy)

„Věděli jsme, že máme hodně silný tým. Klukům jsme na rovinu říkali, že se nechceme pouze zúčastnit, ale vyhrát, že si prostě jedeme pro zlato. Může se stát, že to nevyjde, avšak jedeme zvítězit. Myslím, že třeba Kometa určitě nebyla horší než my. Nicméně chtěl jsem, aby měli kluci v hlavách, že chtějí uspět a ne si pouze přijet zahrát."

Velký úspěch šelmám ale nezajistil pouze závěrečný turnaj. Jde o výbornou práci realizačního týmu a kádru během celé sezóny. Koneckonců svěřenci trenéra Jiřího Bermanna v ročníku 2015/2016 podlehli svým soupeřům v šestatřiceti zápasech pouze dvakrát!

Celé utkání s Přerovem i závěrečnou oslavu našeho mužstva si můžete připomenout v následujícím videozáznamu:

PŘIPOJ SE DO HRY | Až na doraz!